Порядок подачі заявок до Fireclaw

Будь ласка, перш ніж відправляти нам свої роботи, уважно ознайомтеся з цими інструкціями.

На даний момент Fireclaw приймає зразки неопублікованих раніше художніх робіт, а також сценаріїв/серій від художників, письменників та творчих груп. Якщо у вашій команді немає художника, проте ваша пропозиція нам сподобається, ми знайдемо художника для вашого проекту.

ЗРАЗКИ ХУДОЖНІХ РОБІТ:

Для подачі зразків малюнків, на відміну від сценаріїв чи серій, не потрібно додаткових угод. Вкажить свої повне (справжнє) ім'я, прізвище та email адресу в тексті, або на роботах, котрі надсилаєте. У назві всіх файлів, котрі ви надсилаєте нам, має бути ваше прізвище. Будь-який текст має бути у форматі PDF або .doc .rtf тощо. Відскановане зображення має бути 1000 пікселів у ширину та 1500 пікселів у висоту, у форматі Jpeg або pdf. При надсиланні зображення в чорнилах, також додавайте оригінальний малюнок олівцем. Сумарний обсяг файлів не повинен перевищувати 15 мегабайт. Зв'язатися з нами ви можете на сторінці Контакти. На жаль, ми не маємо можливості відповідати на усі заявки. Працівник Fireclaw зв'яжеться з вами, якщо ми готові будемо зробити вам пропозицію.

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ІСТОРІЙ ЧИ СЕРІЙ

Для подачі заявки необхідно наступне.

1) Підписана додаткова угода

Ми дуже поважаємо авторів та власників оригінальних ідей та матеріалів. Додаткова угода не дає права Fireclaw використовувати надані вами матеріали, не вказуючи вашого імені чи імені інших авторів. Додаткова угода захищає Fireclaw від будь-яких питань, що можуть виникнути у разі випадкових збігів чи схожості з матеріалами, наданими іншими заявниками, чи тими, над якими вже ведеться робота.

Заявки без підписаної додаткової угоди не будуть розглядатись і будуть водночас видалені. Закачати додаткову угоду ви можете тут (англ).

Додаткову угоду необхідно надавати кожного разу, коли ви подаєте заявку, вона має бути підписаною усіма авторами та власниками авторських прав матеріалів, котрі ви надсилаєте. Зверніть увагу: Fireclaw не розглядає заявки на матеріал, вже опублікований іншими видавцями, або такий, права на котрий належить іншим особам. Заявки з таким матеріалом будуть негайно знищені.

2) Ідея

Ідея має бути викладеною в одному-двох реченням. Це - найкоротший можливий опис вашої пропозиції. Ідея має дати нам зрозуміти, хто головні герої, чого вони прагнуть, хто чи що їм заважає і що станеться якщо герої не досягнуть своєї мети.

3) Синопсис

Синопсис - це ширший опис ідеї. Близько ста слів (може бути більше, якщо мова йде про серії).

4) Повна історія

Власне, повна історія, проте вона має бути викладеною не довше, ніж на сторінку тексту (сторінка на випуск, якщо мова йде про серії коміксів, не більше п'яти сторінок вцілому). Вам доведеться викласти всю історію і, так, ми хочемо знати закінчення.

Зв'язатись з нами ви можете за допомогою форми на сторінці контактів.

В темі листа необхідно написати "Заявка" і назву вашої ідеї.