Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


Лише той, хто пізнав жах ночі, може зрозуміти насолоду настання

Замовити

Замовляй зараз зі знижкою 17%

Комікс доступний до передзамовлення на нашому сайті. Купуй зараз, адже до кінця дії акційної ціни залишилось обмаль часу!

Дні Години Хвилини Секунди

Like фільм, like комікс

Для тих, хто не знайомий зі стрічкою Копполи, це гарна можливість подивитись її читаючи. Комікс ідеально точно передає кожен кадр, не випускаючи нічого… Дотримані всі деталі, всі персонажі і динаміка оригінального твору. А для інших, це чудова можливість поповнити колекцію!

Це що, Кіану?

Якщо вам здається, що цей хлопака схожий на Кіану, то вам не ввижається…Це дійсно він. Слід нагадати, що комікс намальовано до оригінального сюжета фільму, тому, ви знайдете багацько знайомих облич. Вайнона, Гопкінс, Олдмен і навіть чарівна Беллуччі…

Безсмертя це здебільшого нудьга.

Ви не побачите тут типового сюжету, де є відважний герой та підступний лиходій, а добро має подолати зло за будь-яку ціну. Це історія про нещасного чоловіка, чиє життя стало мукою та прокляттям. І нам демонструють зворотню сторону темряви, її першопричини, зародження та повернення до світла…

Цей новий випуск є прекрасним доповненням до будь-якої колекції

– читач

Цікаво, що мало хто бачив фільм. Таким чином, книга є поштовхом для читачів подивитися геніальну стрічку одного з кращих режисерів сучасного кіно.

– читач

Переглянувши фільм незліченну кількість разів, я все-таки відчув, що дуже приємно переживати історію в іншому форматі.

– читач

Купуй у Fireclaw! Тисни на посилання та замовляй найкраще!

Замовити!