Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


Fireclaw поважає приватність користувачів вебсайту та визнає необхідність забезпечення захисту даних. В нашій компанії діє політика конфіденційності, котра регулює використання інформації, наданої відвідувачами сайту, і деталі захисту приватності онлайн користувачів. Пам’ятайте, політика конфіденційності Fireclaw не діє на інших сайтах.

Яку інформацію збирає Fireclaw?

Fireclaw збирає лише ту особисту інформацію, що була добровільно надана користувачами. Коли покупець надає нам інформацію, вона зазвичай може включати:

  • Купівлю товарів/послуг з нашого веб-сайту
  • Реєстрацію акаунту
  • Скарги покупця
  • Опитування
  • Технічну підтримку

Персональні дані можуть включати ваше ім’я, домашню адресу, номер телефону, та/або e-mail адресу. Покупці товарів/послуг Fireclaw надають додаткову інформацію, таку як номер банківської картки, строк її придатності та адресу доставки.

Як Fireclaw використовує вашу особисту інформацію?

Особиста інформація, яку ми збираємо, дозволить нам виконувати Ваші замовлення на товари/послуги, повідомляти вас про нові товари/послуги/функції та відповідати на технічні запитання/скарги. Також ми будемо використовувати вашу інформацію для внутрішнього аналізу та демографічних характеристик з метою адаптації нашої продукції та забезпечення кращої відповідності товарів до потреб покупців.

Яку інформаційну підтримку я отримаю від Fireclaw?

Ми можемо періодично надсилати вам інформацію про продукти, послуги та акції. Ми завжди будемо надавати можливість відмовитися від цих повідомлень. Ми також повідомлятимемо вас про будь-які зміни, пов’язані з технічними питаннями використання сайту. Ми надішлемо вам лист-підтвердження, коли ви зареєструєтеся на нашому сайті. З метою вирішення технічних питань, ми надаватимемо підтримку через email або телефоном.

Хто збирає мою інформацію?

Коли на сайті Fireclaw ви надаєте будь-яку інформацію про себе, її використання доступне буде лише компанії Fireclaw, якщо не було зазначено інше. Зверніть увагу, що рекламодавці на нашому сайті також можуть збирати вашу особисту інформацію. Пам’ятайте, що ця політика конфіденційності діє лише на сайті Fireclaw і не розповсюджується на інші вебсайти.

Як буде використана моя інформація?

Fireclaw буде передавати вашу особисту інформацію третім особам тільки у випадках, описаних в цій політиці конфіденційності. Ми не будемо продавати вашу особисту інформацію третім особам ні за яких обставин. Однак, ми можемо передавати не-особисту інформацію третім особам. Ми залишаємо за собою право розкрити вашу особисту інформацію відповідно до вимог законодавства або в особливих випадках, коли є підстави вважати, що розкриття такої інформації необхідно для ідентифікації, контакту або збудження судового позову проти вас, якщо ви порушуєте умови надання послуг або угоди використання на сайті Fireclaw, або продуктів Fireclaw, або якщо має місце (навмисне чи випадкове) порушення чи втручання в права власності Fireclaw, інших користувачів веб-сайту чи будь-якої іншої особи. Ми також залишаємо за собою право розкрити вашу особисту інформацію, якщо ми вважаємо, що це необхідно для запобігання шахрайства або іншої незаконної діяльності.

Соціальні мережі

Коли ви взаємодієте з контентом нашої компанії на/через інші сайти, такі як соціальні мережі, плагіни чи додатки, ми можемо запитувати у вас доступ до певної інформації, що міститься у вашому профілі певних соціальних мереж (наприклад, ім’я, email адреса, фото, стать, дата народження, місце перебування, список ваших друзів, осіб, на яких ви підписані та тих, хто підписаний на вас, ваші пости та ‘лайки’) з метою організації контенту, або як частина роботи програми.

Захист особистих даних

Fireclaw збирає особисту інформацію лише в обсязі, необхідному для наших бізнес цілей. Ми будемо вживати засоби, необхідні для забезпечення безпеки і цілісності інформації, яку ви надаєте. Будь-яка інформація, надана нам, залишиться незмінною та захищеною. Ми зберігатимемо вашу особисту інформацію стільки, скільки потрібно буде для надання наших послуг.