Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


Правила користування

Відвідуючи та переглядаючи домен fireclaw.com.ua і будь-які додатки веб-сайту  та/або використовуючи будь-які послуги, ви приймаєте ці правила користування та політику конфіденційності, яка включена в якості посилання до цих правил. Приймаючи ці правила, ви погоджуєтеся, що ви прочитали і зрозуміли їх. Ми залишаємо за собою право змінювати ці умови в будь-який час. Ви несете відповідальність за ознайомлення з оновленими правилами та умовами. Якщо ви не згодні з правилами та умовами, ви не маєте права переглядати сайт fireclaw.com.ua та/або користуватись будь-якими послугами сайту. Будь ласка, видаліть свій обліковий запис і залиште вебсайт.

Загальні положення

Ці умови та Політика Конфіденційності стосуються всіх аспектів веб-сайту fireclaw.com.ua, включаючи, але не обмежуючись, всіма продуктами, програмним забезпеченням, наповненнями, додатками та послугами, пропонованими через сайтfireclaw.com.ua. Відвідуючи та переглядаючи сайт fireclaw.com.ua, ВИ ЗГОДНІ, ЩО ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ ВЕБ-САЙТ fireclaw.com.ua НА ВЛАСНИЙ РИЗИК.

Fireclaw не несе відповідальності за травми або пошкодження майна, або будь-який інший збиток або збитки будь-якого характеру, в результаті використання та/або доступу до веб-сайту fireclaw.com.ua. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що вступаючи у публічну взаємодію на сайті та/або сторінках Fireclaw в соціальних мережах, на форумах та/або інших відкритих платформах, ви також вступаєте у взаємодію з іншими користувачами вищезазначених платформ і Fireclaw не несе відповідальності за їхні дії, котрі можуть бути неточними, небажаними, образливими або непристойними.

В результаті використання та/або доступу до веб-сайту fireclaw.com.ua ви погоджуєтеся з наступними пунктами:

 • Ви підтверджуєте, що вам більше 13 років. веб-сайт fireclaw.com.ua не призначений для дітей віком до 13 років.
 • Ви не будете передавати будь-які помилки, віруси, троянські коні, боти або інші подібні програми через веб-сайт fireclaw.com.ua.
 • Ви не будете будь-яким чином змінювати веб-сайт fireclaw.com.ua або будь-яку його частину, включаючи функції безпеки, за винятком тих випадків, коли це дозволено Fireclaw.
 • Ви не будете займатися незаконною (всупереч чинним місцевим, національним та міжнародним законодавствам) діяльністю на веб-сайті fireclaw.com.ua або будь-яким іншим чином через нього.

Fireclaw зробить все можливе, щоб підтримувати веб-сайт і надавати точні відомості через нього. Проте, Fireclaw не може гарантувати точність або повноту веб-сайту fireclaw.com.ua і не несе відповідальності за будь-які: (1) помилки, думки або неточності щодо вмісту; (2) будь-яке переривання або припинення передачі на наш веб-сайт або від нього; (3) будь-які помилки або упущення в будь-якому вмісті або за будь-які втрати або пошкодження будь-якого виду, пов’язані з використанням будь-якого вмісту, опублікованого, відправленого електронною поштою, що були передані або іншим чином доступні через веб-сайт fireclaw.com.ua; (4) будь-який несанкціонований доступ до наших захищених серверів та особисту та / або фінансову інформацію, що міститься в цих межах; (5) будь-які помилки, віруси, троянські коні тощо, які можуть бути передані на сайт fireclaw.com.ua або через нього будь-якою третьою стороною.

Сайт fireclaw.com.ua може містити посилання на сторонні веб-сайти або від них. Fireclaw не контролює та не несе відповідальності за зміст будь-яких веб-сайтів третьої сторони. Згодом Fireclaw не контролює та не несе жодної відповідальності за будь-який продукт, послугу чи подію, що пропонуються третьою стороною через рекламу на сайті fireclaw.com.ua. Fireclaw Рекомендує ретельно слідкувати для обережності, де це необхідно. Fireclaw не схвалює і не несе відповідальності за думки, рекомендації чи поради будь-яких користувачів сайту fireclaw.com.ua. Fireclaw не може і не несе відповідальності за точність, корисність, безпеку та права інтелектуальної власності, пов’язані з будь-яким видом зв’язку на веб-сайті fireclaw.com.ua або через неї. Fireclaw  не буде приймати участь  або контролювати і не несе відповідальності за будь-які повідомлення або результати комунікації між Вами та третьою стороною, включаючи, але не обмежуючись іншими користувачами. Fireclaw  рекомендує ретельно стежити за цим для обережності, де це необхідно.

Облікові записи

Щоб отримати доступ до веб-сайту fireclaw.com.ua, вам буде потрібно зареєструвати обліковий запис. Реєструючи обліковий запис, ви погоджуєтеся з наведеними нижчеумовами, вдоповнення до всіх інших:

 • Ви будете використовувати ваші власні достовірні особисті дані та, якщо необхідно, фінансову інформацію для реєстрації. Ви не будете реєструватися на ім’я третьої особи без її прямого дозволу.
 • Ви будете нести відповідальність за всі дії у вашому обліковому записі, включаючи безпеку свого облікового запису та зв’язок та / або вміст (що завгодно публікується публічно або через приватні повідомлення на fireclaw.com.ua будь-якому іншому користувачеві).
 • У випадку порушення безпеки ви все ще будете нести відповідальність за всю діяльність вашого облікового запису. Захистіть свій пароль. Fireclaw  рекомендує періодично змінювати його. У випадку порушення безпеки (зламаного облікового запису) Ви повідомите службу підтримки Fireclaw  одразу після виявлення.
 • Ви розумієте, що з вами можуть зв’язатися інші користувачі облікових записів у відношенні з іграми та івентами пов’язаними з Fireclaw. Додаткову інформацію див. У Політиці конфіденційності.
 • Ви не будете вимагати особисту інформацію з облікових записів інших користувачів.
 • Ви не будете надсилати спам (включаючи комерційні заяви, політичну агітацію, ланцюгові листи тощо) іншим користувачам.
 • Ви не використовуватимете обліковий запис у комерційних цілях, за винятком випадків, прямо вказаних в цьому документі, та / або з наявною письмовою згодою від Fireclaw.
 • Fireclaw залишає за собою право усунути або видалити все, що здається небажаним, на власний розсуд без попереднього повідомлення.

Блокування облікового запису

Fireclaw залишає за собою право заблокувати будь-який вид облікового запису на власний розсуд без попереднього повідомлення. Якщо ви хочете, щоб ваш обліковий запис було розблоковано, надішліть електронного листа команді підтримки Fireclaw.

Додаткові умови

Доступ

Якщо Ви дотримуєтеся Умов, Fireclaw надає вам дозвіл на доступ до веб-сайту fireclaw.com.ua для особистого користування та / або обмеженого комерційного використання, як чітко вказано тут.

Обмеження відповідальності

За будь-яких обставин, включаючи, але не обмежуючись недбальством, Fireclaw несе відповідальність перед вами за будь-які прямі, посередницькі, випадкові, спеціальні, каральні або додаткові збитки. Вищезгадане обмеження відповідальності застосовується у повній мірі, передбаченій законодавством у відповідній юрисдикції. Ви цим звільняєте та відмовляєтесь від будь-яких претензій, відповідальності та причин дій проти Fireclaw, що виникають у зв’язку з використанням веб-сайту fireclaw.com.ua.

Авторські права

Графічні файли Fireclaw, логотипи, заголовки сторінок, піктограми кнопок, скрипти та назви служб є торговими марками або зареєстрованими товарними знаками Fireclaw або її філій у інших країнах. Ці торговельні марки та зареєстровані товарні знаки не можуть використовуватися у зв’язку з будь-яким продуктом або послугою без письмової згоди компанії Fireclaw або будь-яким способом, який може викликати плутанину серед споживачів, або будь-яким способом, який принижує чи дискредитує Fireclaw. Усі інші торговельні марки, що не належать Fireclaw і представлені на веб-сайті, є майном відповідних власників, які можуть бути пов’язані або не пов’язані, або підтримуються Fireclaw. Якщо не зазначено інше, все програмне забезпечення, яке використовується на цьому сайті, є власністю Fireclaw або його філіями та захищається міжнародними законами про авторське право.

Будь-яка інша інтелектуальна власність, а також будь-яка інформація та матеріали, які з’являються на сайті fireclaw.com.ua, належать Fireclaw, якщо не вказано інше.

Ви погоджуєтеся не копіювати та / або адаптувати код, який використовується для створення веб-сайту fireclaw.com.uad та всіх наданих ним графічних матеріалів, включаючи кнопки, смужки, шрифти, логотипи, фотографії або інший матеріал, не зазначений у цих Умовах, без особливого дозволу Fireclaw.

Умови викристання електронного комікса

Будь ласка, уважно прочитайте ці умови використання електронного комікса (“Угода”), щоб придбати будь-який електронний контент, доступний у Fireclaw. Завантажуючи та / або використовуючи будь-який електронний вміст Fireclaw, ви погоджуєтесь дотримуватися умов цієї угоди, Політики конфіденційності Fireclaw та Загальних положень та умов Fireclaw. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, то ви не можете завантажувати або використовувати будь-який електронний вміст Fireclaw. Крім того, під час користування будь-яким електронним вмістом Fireclaw ви погоджуєтесь з усіма іншими правилами або умовами, що застосовуються до таких спеціальних пропозицій, необов’язкових функцій або послуг, які можуть бути розміщені час від часу. Усі такі правила або умови автоматично становлять частину цієї угоди.

Цифрові комікси – це оцифровані комікси, в тому числі окремі випуски, серії та збірки, аудіо- або відеокомпоненти, а також інший цифровий контент.

Використання електронних коміксів

Fireclaw надає вам обмежену, непередавану, що підлягає відміні, особисту ліцензію на доступ, завантаження та використання цифрових коміксів відповідно до таких умов:

 • Ви не повинні передавати, надавати, здавати в оренду, продавати, ліцензувати, субліцензувати, копіювати, відтворювати, відображати, розповсюджувати або будь-яким іншим способом надавати будь-який електронний комікс будь-якій іншій особі, атакож копіювати електронний комікс (тобто копіювати на жорсткий диск, флеш-пам’ять, друкувати копію, тощо). Електронні комікси можуть бути доступними тільки для спільного використання одного пристрою, що містить оригінальну цифрову копію.
 • Ви не повинні замінювати, переробляти чи іншим чином змінювати будь-які електронні комікси або пов’язані з ними матеріали, за винятком додавання анотацій або нотаток для особистого користування.
 • Ви не повинні створювати похідні твори будь-якого електронного коміксу або суміжного матеріалу.
 • Ви не повинні використовувати будь-який інтелектуальний інструмент, краулер або інші автоматизовані засоби для доступу або індексування будь-якого електронного коміксу або пов’язаного з ним матеріалу, включаючи, але не обмежуючись цим, пов’язані метадані, що відносяться до електронних коміксів.
 • Ви можете передавати електронні комікси між вашими персональними комп’ютерами або електронними пристроями для читання, якщо ці пристрої призначені виключно для особистого користування.

Fireclaw залишає за собою право в будь-який час змінити або припинити розміщення на своєму веб-сайті будь-якого електронного коміксу. Якщо будь-який електронний комікс було придбано, але він має бути недоступним до завантаження, ваше єдиним та ексклюзивним правом буде відшкодування ціни, сплаченої за матеріал.

Деякі електронні комікси можуть бути недоступними для повторного завантаження, якщо, наприклад, Fireclaw більше не має необхідних прав або дозволів на матеріал або іншим чином визначає, що електронний комікс більше не буде доступний. Електронні комікси, що вже завантажені на ваш персональний комп’ютер або інший пристрій, не будуть вражені.

Право власності на електронний контент

Усі права на інтелектуальну власність, включаючи, але не обмежуючись, авторськими правами, торговими марками та правами на патенти в електронних коміксах та пов’язаних з ними матеріалах залишаються єдиною власністю Fireclaw. Жодна назва чи право на ліцензію не надаються Вам, крім випадків, прямо вказаних у цій угоді.

Чутливий контент

В коміксах Fireclaw може міститись чутливий контент такий як: сцени насилля, кров, еротичний контент, жорстокість та графіка. На відповідних коміксах є примітки та спливаюче вікно. При покупці випогоджуєтесь, що вам є більше 18 років. 

Відокремлення

Якщо будь-який термін чи положення цих Умов є недійсними, відміненими, не діючими або інакше їх неможливо виконати за рішенням суду компетентної юрисдикції, то жоден інший термін чи положення не будуть відповідно впливати на це, а інші умови та положення залишатимуться в повній силі та наслідках.

Різне

Fireclaw залишає за собою право будь-коли припинити будь-який аспект веб-сайту. Fireclaw залишає за собою всі права, які прямо не передбачені в цьому документі. Ніщо в “Умовах використання” не вважається таким, що надає будь-які права або переваги третьої сторони.