Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


Порядок подачі заявок до Fireclaw

Будь ласка, уважно прочитайте ці інструкції, перш ніж надсилати нам свою роботу. ПП «Фаеркло Україна» зараз приймає заявки від письменників, поетів, художників. Якщо ви бажаєте продавати свою продукцію на нашій платформі, надішліть свою роботу відповідно до наведених нижче вимог.

Комікси

У вас повинен бути готовий проєкт із 4 або більше епізодів. Помістіть «Заявка: Комікси» як тему свого електронного листа та додайте імена авторів коміксу до тексту вашого електронного листа. Додайте зразок: принаймні один епізод історії разом із детальним поясненням коміксу (зокрема жанру, короткого опису та біографії персонажів).

Книги та оповідання

Ваш проект має бути завершено до того часу, як ви подасте свою пропозицію. Позначте «Заявка: Книги» як тему свого електронного листа та вкажіть імена авторів та ідею в тексті свого електронного листа. Додайте зразок (до 10 сторінок) вашої історії з детальним поясненням жанру, біографією персонажів та синопсисом (і так, ми хочемо спойлери).

Вірші

Вкажіть «Заявка: Вірші» як тему свого електронного листа; у тексті вкажіть  імена авторів, загальний обсяг і основну ідею вашої поетичної збірки. Додайте не менше 2 віршів як зразок роботи. Подаючи пропозиції та використовуючи платформу Fireclaw Ukraine як ринок, автори підтверджують, що створений Твір є унікальним та оригінальним, не порушує авторських прав будь-яких інших авторів, а права інтелектуальної власності на Твір не були надані виключно третім особам. Fireclaw Україна не несе відповідальності за будь-які порушення авторських прав, вчинені авторами. Використовуючи платформу веб-сайту Fireclaw Україна як торговельний майданчик, автори зберігають усі авторські права на свої Твори, у той же час дозволяючи Fireclaw Україна отримувати матеріали. Подаючи пропозицію, автор приймає та погоджується з вищезазначеними умовами та Умовами та правилами Fireclaw Ukraine. Будь ласка, надсилайте матеріали на fireclaw@fireclaw.com.ua Ви можете очікувати зворотню відповідь щодо вашої роботи, якщо редакційна команда бажає прийняти вашу роботу. На даний момент Fireclaw Україна приймає зразки раніше неопублікованих робіт, а також сценарії/серіали від художників, письменників і творчих груп. Якщо у вашій команді немає виконавця, але нам подобається ваша пропозиція, ми знайдемо виконавця для вашого проекту.