Про нас

Гей, пілігриме! Тобі до нас!

Ми знаємо, чого тобі хочеться, знаємо, що ти шукаєш в Інтернеті і на книжкових ярмарках. Здогадуємося, що клянчиш у батьків на день народження, і які фільми ніколи не проґавиш. Вважай, що ти витягнув щасливий квиток, адже перед тобою ціле видавництво неосяжного геройського Супервсесвіту!

Ми – провідний промінь у світ фантастичних мальованок. Ми – крута команда, яка в темі. Ми – “Fireclaw”.

Наша видавнича банда впевнена, що Україна потребує рішучої книжкової модернізації, і ми готові братися до діла! “Fireclaw” – це не просто україномовне видавництво коміксів, а справжнісіньке творче угрупування, завдання якого: нести в цей світ красу і культурне просвітлення. Кожен наш новий випуск – шедевр, кожна сторінка – тонни кропіткої праці не однієї людини.

І, так, у нас є не тільки Marvel! Наш асортимент зможе здивувати навіть запеклого коміксомана, гарантуємо! Готові побитися об заклад, що ти не чув про італійські комікси видавництва Sergio Bonelli. Приятелю, тобі є що надолужити. Посоромся!

Однак, всі ці глянцеві видання, веселка і супергерої у спандексі були не завжди… Тож, з чого ж все починалося?

Уявіть собі не такий далекий 2015. Ви йдете по вулицях Києва, і раптом, вас долає бажання купити щось таке, більш барвисте ніж важкий строкатий роман, але не менш захопливо-пригодницьке «Тореадорів з Васюківки». Ви заходите в перший-ліпший магазинчик, але продавець лише здивовано кліпає очима, дивлячись на вас як на божевільного. Комікси? Ми такого не продаємо.

Якось так зародилася історія створення нашого видавництва. Кожного дня ми боролися за право представляти себе у видавничій ніші, домагалися конкурентного серйозного ставлення і апгрейдили продукцію. Десятки тисяч годин наполегливої роботи, і ось, ми вже беремо участь у всіляких тематичних книжкових збіговиськах, нас впізнають, наша продукція має попит.

Через роки, ми придбали не тільки досвід, але і нову мету. Україна повинна вийти на міжнародний ринок. Стати повноцінним гравцем у лізі «Коміксних гігантів». Заява досить зухвала і апетити непомірні. Але нехай скептичні пирхання і невір’я залишаться тим, хто до сих пір вважає комікси дитячою літературою. Коліна тремтять і підгинаються, розуміючи, в які нещадні нетрі ми хочемо залізти. Але нам неймовірно пощастило, адже у нас є ВИ – багатотисячна армія, заради якої і відбувається все дійство, зростаюче число прихильників, з якими здається, що МОЖЛИВО ВСЕ!

Користуючись нагодою, ми хочемо радикально заявити: КОМІКСИ – ЧТИВО ДЛЯ ВСІХ ВІКІВ, СТАТЕЙ, РАС І ОРГАНІЗМІВ.

Будьте героями кожного дня! Читайте українською! І хай прибуде з нами сила і нові гіки!