Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.

bitcomics-home

Місце, де люблять і роблять комікси!

Про нас

Ласкаво просимо до Fireclaw. Оскільки ви тут, вам мабуть що подобаються комікси. Якщо ні, то ми певні, що скоро сподобаються.  Fireclaw - це творча група, завдання якої - донести красу та культурне просвітлення прямо на ваш екран. Ми вкладаємо свої серця і душі в кожне видання, щоб тримати вас зачарованими до останньої сторінки. Ми - невелика та захоплена група ентузіастів, сповнених любові до всього, що ми робимо. Ми піклуємось про кожен аспект творення мальописів та книжок: створення світів та написання сценаріїв; контракти та ліцензування; переклади, редагування та коректура; менеджмент художників; леттеринг та графіка; друк, продаж та розповсюдження по всій Україні; маркетинг та реклама; а також просування та презентації під час книжкових та комікс виставок.

Наша команда

member-portrait

Едоардо Ландо

Засновник і президент

Народився в Італії і виріс з фуметті в руках. Засновник і президент Fireclaw Ukraine і наш першовідкривач. Суперсила: натхнення. Він може змусити будь-кого закохатися в мальописи, а також надихнути нас зробити їх ідеальними.

member-portrait

Марія Полегенька

Заступниця директора

Приєдналася до команди напочатку 2016 року. Раніше не читала мальописів, але зараз не може зупинитися. Марія займається договорами, угодами, юридичними та фінансовими питаннями, а також перекладом. Суперсила: вона може втілити будь-яку ідею в реальність. На створення мальопису потрібно багато праці, але для вас, читачів, здасться, що все сталося миттєво.

member-portrait

Анастасія Гладченко

Графічна дизайнерка

Перекладачка за освітою, Настя — найшвидшиалеттеристка, яку ми зустрічали. Вона приєдналася до нас у 2018 році і стала важливою частиною нашої команди. Все, що ви бачите в наших мальописах, окрім самого малюнку - її робота. Суперсила: Тунельний зір. Анастасія з вами не розмовляє – їй потрібно закінчити леттеринг і намалювати звукові ефекти.

member-portrait

Олександр Вакарєв

Менеджер з дистрибуції

Алекс працює з нами з кінця 2017 року. Він зробив так, що мальописи нині продаються по всій Україні. Ми називаємо його «ветераном прес-бізнесу» за багаторічний досвід роботи. Він займається усім, що пов’язано з друком та розповсюдженням нашої продукції. Суперсила: немає ситуації, яка б не мала вирішення – і Алекс завжди знайде його... або кілька.

member-portrait

Катерина Клопенко

Редакторка

Потрапила у наші пазурі напочатку 2018 року. Має диплом з видавничої справи. Професійна редакторка й велика шанувальниця мальописів. Вона знає, де поставити кому, і як перекласти вірш. Суперсила: Катя може розповісти вам про будь-який мальопис, навіть якщо ви розбудите її посеред ночі. Ми перевіряли.