Про нас

Ласкаво просимо!

 

 

Про нас

Ласкаво просимо до Fireclaw. Оскільки ви тут, вам мабуть що подобаються комікси. Якщо ні, то ми певні, що скоро сподобаються.  Fireclaw – це творча група, завдання якої – донести красу та культурне просвітлення прямо на ваш екран. Ми вкладаємо свої серця і душі в кожне видання, щоб тримати вас зачарованими до останньої сторінки. 

Наш офіс знаходиться в історичній «царській» будівлі, розташованій у самому серці Києва. Це наш другий дім. Тут у нас є комікси з усього світу, настільні та рольові ігри, а також багато інших цікавих фігурок та ѓаджетів. Усе це допомагає нам надихатися й створювати історії, які ви так любите.

 

Команда

Ми – невелика та захоплена група ентузіастів, сповнених любові до всього, що ми робимо. Ми піклуємось про кожен аспект творення мальописів та книжок: створення світів та написання сценаріїв; контракти та ліцензування; переклади, редагування та коректура; менеджмент художників; леттеринг та графіка; друк, продаж та розповсюдження по всій Україні; маркетинг та реклама; а також просування та презентації під час книжкових та комікс виставок.