Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


Нуарна погода для нуарного коміксу: Fireclaw Ukraine презентували новий проект

блог Фаеркло

23 червня відбулася презентація коміксу “Втеча” – нового нуарного проекту від нашого видавництва. Куратори розповіли, чого очікувати від нового коміксу, на якій стадії розробки він знаходиться зараз і коли планується реліз. Подробиці читайте далі.  

 

Похмурe небо, дощ і холодний вітер змусили нас трішки понервуватися. Адже ну хто захоче при такій погоді вибиратися з дому у свій законний вихідний?

Але ми даремно переймалися! Хоч спочатку гостей було небагато, але їх кількість лише збільшувалася.

На презентації куратори розповідали про історію коміксу, як триває співпраця з італійським партнером, труднощі міжнародної комунікації, аспекти роботи, символіку коміксу і численні референси, які можна буде у ньому знайти.

[metaslider id=13666]

Головний герой Джо Тайлер народився у 1923 році у невеликому арізонському містечку. Його мати рано померла, а батько покинув сім’ю. Тому він жив разом із своїм дядьком, але і той помер під час війни. У 18 років Джо переїхав до Бостона. Тут він випадково зустрівся з місцевим детективом і тоді почалася нова сторінка у житті Джо.

 

 

У коміксі можна буде знайти багато посилань на кінематограф ХХ століття. В першу чергу, мова йде про ганстерські кінострічки 30-х років. Тому поки комікс у стадії розробки, у зацікавлених є час переглянути декілька фільмів, аби перейнятися атмосферою і зрозуміти всі “натяки” майбутньої історії.

“Втеча” складатиметься з двох змістових частин по 24 сторінки кожна. Але щодо формату коміксу видавці ще не прийняли остаточного рішення. Є декілька варіантів, наприклад, видававати двома випусками у м’якій обкладинці, одним у хадкавері. Завершити роботу над коміксом художник і редактори планують цього року.

Після виступу кураторів проекту презентація перейшла у формат “питання-відповідь”. І через 10 хв після початку ми вже спілкувалися близько з 20 людьми, які підійшли трішки пізніше і продовжили приходити впродовж всієї презентації. Тому хоч дощ і затримав наших гостей, але все ж не зупинив їх. Один з відвідувачів навіть відзначив, що така нуарна погода якраз підходить до стилю нашого коміксу і відтак зіграла нам на руку.

[metaslider id=13671]

Гості активно ставили запитання щодо формату, стилю коміксу, цікавилися, хто ще задіяний у художній частині проекті та розпитували про інші нюанси роботи.

Присутні з цікавістю розглядали кадри, концепти персонажів, інкові сторінки. Після офіційної частини редактори продовжили спілкування з охочими дізнатися більше, а художник коміксу Родіон Щербінін підписував лімітовані листівки і відповідав на запитання відвідувачів, яких виявилось чимало.

Дякуємо, всім хто завітав на нашу презентацію! Такі події надають натхнення і мотивації не припиняти роботу! Ми продовжимо працювати і зробимо все, щоб комікс “Втеча” вже цього року став частиною Вашої колекції!

 

Фотограф Stasya Savchenko
@savchenko_ph