Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


Safe And Sound: як зберігати комікси?

блог Фаеркло

Хочете велику колекцію коміксів? Тоді вам просто необхідно це прочитати!

Привіт усім коміксолюбам і просто хоч дрібку зацікавленим! Сьогодні ми вирішили трохи поговорити про вельми важливе питання. Принаймні важливе для тих, хто замислюється над створенням власної колекції або навіть почав робити певні кроки в цьому заманливому напрямі… А серед вас точно є такі! І це питання того, як зберігати комікси й захищати їх, аби вони трималися довго й завжди тішили вас бездоганним виглядом.


 

Передусім треба пам’ятати, що комікси – досить беззахисні й тендітні створіння. Тому їхня витривалість цілком залежить від вашого розуміння і старань. І починається все навіть не тоді, коли ви їх кладете/ховаєте, а тоді, як лише берете до рук, розгортаєте, читаєте (так-так, усе ж заради читання!). Робіть це делікатно:

Стежте за чистотою рук, аби не залишати слідів.

Не кладіть на брудні поверхні.

Не згинайте надто сильно.

Перегортайте сторінки максимально обережно.

Не тримайте біля вкрай небезпечних місць, як-от вода, їжа, тютюновий дим і таке інше.

Звісно, можна зайти ще далі. Деякі колекціонери навіть не відкривають куплене або беруть лише у рукавичках, щоб дотики не псували фарбу… Та ми, мабуть, не будемо закликати вас до таких дій.

 

 

Щодо подальшого зберігання: відразу ж кладіть комікси у спеціальні захисні упаковки. А ще додавайте туди ж (усередину упаковки) лист картону, щоб запобігти згинанню. Ви ж точно не хочете, щоб вони зіпсувалися від механічних пошкоджень і під впливом окислення.

Ба більше, тримайте комікси не тільки в упаковках, а також і в коробках (у вертикальному положенні й не надто щільно!), а не просто зваленими в купу.

А от видання нежурнального формату (тобто Trade paperbacks і Hardcovers) можете розставляти на книжковій полиці (і бажано заскленій, щоб був захист від пилу).

Також не забувайте, що ваші комікси мають бути у прохолодному, сухому й темному місці. Там, де нема вологи і прямого потрапляння сонячних променів, бо це те, що однозначно зіпсує ваші цінні придбання. А ще не допускайте коливання температури, що може згодом пошкодити колекцію.

Саме такі неодмінні умови чудового стану ваших коміксів. Дотримуйтеся їх, і тоді ваша колекція буде не лише великою та змістовною, а й надійно захищеною! А от чи здобувати лаврів Боба Бреталла (власника найбільшої колекції коміксів у світі, якого ви вже побачили на головну зображенні вище), це вже дивіться самі…

Ще деякі корисні подробиці ви можете знайти на сайті Асоціації колекціонерів коміксів.