Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


Неймовірні і фантастичні
для поціновувачів фентезі!


Збери всю колекцію пригод!

Клікай та замовляй всю серію журналу Пригоди Драгонеро! Поринь у світ магії, казкових створінь та небезпек, які приховують Драконячі Землі! Комікс від 30 грн, а від 400 – доставка безкоштовна :)

Натискай сюди!

друзі-Шибеники

Італійський комікс (не дивуйтесь, у цій країні одна з найстаріших комікс-культур у світі!) про Яна, Мірву та Ґмора – трьох підлітків, які постійно встрягають в неприємності, але завжди знаходять вихід з безвихідних ситуацій! У кожно з них є сильні і слабкі сторони, але вони доповнюють один одного, утворюючи непереможну команду!


класичне фентезі

Всі вже втомились від супергероїв! Старе добре фентезі – наче ковток свіжого повітря! Дракони, чудернацькі почвари, війни архімагів і неймовірний світ таємниць Драконячих Земель. Якщо ви скучили за фентезі – швидше читайте Пригоди Драгонеро????

Дружба і підтримка- головні цінності

Ян та Мірва та оґр Ґмор завжди нерозлий вода. Іноді вони сваряться, приймають невірні рішення, підколюють один одного, але ніколи не полишать друга в біді й не підвелдуть. Хіба це не найважливіший меседж будь-якій людині?  


НАЙКРАЩІЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ДИТИНИ (І ДИТИНИ ВСЕРЕДИНІ)
Привчи дитину до читання змалечку. Легка лексика дозволяє плавно і безболісно навчити дитину читати, а яскрава графіка завжди привертає увагу. Рекомендовано нами, і батьками наших маленьких читачів. ????

Перейти на сайт видавництва

“Досить прикольний розслабляючий комікс. Намальований красиво і приємно. Рекомендую дітям, і тим кому подобається пригоди і всесвіти з магією, орками та таємницями.”
Никита Аникин
Никита Аникинна Сosmic.com.ua
“Дуже крутий комікс! Нереально круто намальований! І сюжет класний)”
Олексій Горкавий
Олексій Горкавийна Rozetka.com.ua
“Малюнок неймовірний. Ніби й нічого мегаскладного, але роздивлятися все дуже цікаво та приємно оку. Я впевнено можу сказати, що це одна з кращих серій у видавництві. Рекомендую всім, навіть дорослим.
Оцінка: 8/10”

#безцензури
Попередній
Далі