Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


Та це ж новий комікс про


5 неймовірних історій про пригоди двох невгамовних друзів!

Купуй зараз, і насолоджуйся найкращими світовими коміксами! А при замовленні від 400 грн – доставка безкоштовна;)

Замовити

Захопливі пригоди

У збірку входять 5 історій про вашого улюбленого Павуччо та його приятеля Сірника. Це комікс для поціновувачів старої школи і класики Marvel! Спостерігай за своїми улюбленими героями від середньої школи до наших днів, від Негативної Зони до Кавових Зерен, від Доррі Еванс до Мері Джейн Уотсон-Паркер.


Старий добрий Пітер паркер

Зізнайтесь, ви сумували за старим друзякою Пітом, Мері Джейн, тіткою Мей, та вусатим видавцем, якому потрібні фото Людини-Павука! Стара школа в усій своїй красі – Пітер репортер, Ем Джей ще його дружина, а Фантастична Четвірка разом.

Найкращий Броманс! Тільки не кажіть дедпулу????

Заздрощі, суперництво, вічне змагання, підстави та підколи, але в той же час міцна дружба, підтримка та готовність вступитись один за одного в битві з суперлиходіями!  Чоловіча дружба, на яку ми заслуговуємо:)  Не зволікай:)

“Веселі та зворушливі історії, що відображають прекрасну дружбу між двома героями. Ще й малюнок нагадує про старі добрі часи.”

GoodReads
“Це один з найкращих коміксів про Людину-Павука! Ден Слотт у своїй найкращій формі.”

Ain`t It Cool News
“Це одна з моїх улюблених мінісерій усіх часів. Ден Слотт написав одну з найяскравіших історій, а малюнок Тая Темплтона ідеально її підкреслює.”

Panels on Pages
Попередній
Далі