Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


Пітер Паркер стане Карателем та інші сюрпризи

блог Фаеркло

Восени Marvel випустить серію альтернативних історій “Що якби?”

А ви знали, що Пітер Паркер стане Карателем, а Флеш Томпсон – Людиною-Павуком?! Отакої… Але не лякайтеся – ніхто не переписує знайомі історії.  Просто в межах окремого проекту їх уявляють дещо інакшими. Популярна серія коміксів “Що якби?” (What If?) – це ціла добірка захопливих розповідей про альтернативні версії улюблених персонажів і відомих подій. Простеньке, здавалось би, запитаннячко насправді дає змогу зазирнути у світ, де одна різниця призвела до формування зовсім іншої реальності.

І от Marvel вирішили відродити серію, де щось пішло не тим шляхом, до якого ми звикли. Цьогоріч компанія продемонструє аж шість таких альтернативних поглядів – у шести ваншотах, що виходитимуть у жовтні.

 

 

Серед них нашу особливу увагу привертають одразу два випуски, пов’язані зі Спайдерменом. В одному з них – What If? The Punisher – Пітер Паркер стає Карателем, а в іншому – What If? Spider-Man – самим Спайдерменом стає однокласник Пітера – Флеш Томпсон.

Великонадійним нам здається і ваншот What If? Thor, де бога грому і блискавки виховують Крижані Гіганти замість Одіна. А також What If? X-Men, де команда мутантів живе в цифровому світі. І ще два випуски будуть присвячені Примарному вершнику та Меджік.

Ми з великим зацікавленням чекатимемо на реліз, адже серія “Що якби?” – це завжди нагода отримати цікавенькі сюрпризи й подивитися на все під новим кутом зору, коли автори не стримують фантазію, а їх самих не стримує основний канон всесвіту Marvel.

Джерело інформації

Усі права на зображення належать Marvel