Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


Тридцять років Sergio Bonelli Editore

видавництво коміксів

Провідне видавництво коміксів відзначає важливу дату!

Видавництво коміксів Sergio Bonelli Editore, з яким ми співпрацюємо, має дуже довгу історію. Засноване ще 1940 року, вже ось майже 80 років воно є одним із головних виробників коміксів в Італії. То що ж за славне тридцятиріччя воно відзначає?

Виявляється, саме рівно тридцять років тому видавництво отримало назву, за якою тепер і відоме. Це було не перше перейменування, але вирішальне й остаточне.

 

 

У червні 1988-го анонсували, що наступного місяця компанія, знана тоді як Daim Press, стане Sergio Bonelli Editore. Нова назва була обрана на честь Серджіо Бонеллі – сина засновника видавництва та його тодішнього президента. Першим виданням із новим найменуванням став The demon of madness (Il demone della follia) із довгочасної серії в жанрі фентезі-вестерна – Zagor.

То була по-справжньому історична зміна, і от тридцять років потому видавництво вирішило відсвяткувати знаменну дату. Вони зробили невеликий відеоролик з найбільш визначними обкладинками коміксів Sergio Bonelli Editore, починаючи з липня 1988 року.

Знайдете серед них трійко юних героїв?


 

Джерело інформації

Усі права на зображення належать Sergio Bonelli Editore