Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


Cartoomics 2019!

блог Фаеркло

Comic Conів багато ніколи не буває! Щойно минув 26-ий фестиваль коміксів Cartoomics 2019. 45 тис квадратних метрів ігор, розваг, та чистої насолоди, один із 3-х або 4-х комікс фестивалей, що проводиться в столиці Ломбардії. І, мабуть, один із найважливіших.

Наш друг та спеціальний кореспондент Роберто відправився на розвідку, аби розповісти вам детально, що ж відбулося в цих диких італійських землях поблизу Мілана.

За один день до відкриття фестивалю для громади, зазвичай проводиться конференція, присвячена авторам, редакціям та шанувальникам коміксів.

Поділимося з вами деякими цирфами. Як ви вже зрозуміли, Cartoomics проводиться недалеко від Мілана. Перший фестиваль відбувся у 1992 році. Останній (крайній, якщи ви забобонні ????) зібрав майже 100 тисяч відвідувачів. Щороку цей захід збільшується, росте й збирає все більше й більше людей. І поки комікси залишаються основною темою фестивалю, все більший акцент робиться на поп-культуру та розваги.

І це помітно одразу. Як тільки ви заходите на ярмарок, вас не стільки вражають просторі приміщення і велич декорацій, як кількість косплеєрів, що заповнюють павільйони.

Тут існує Міська Асоціація Косплею, що допомагає створювати серйозний, і майже справжній паралельний всесвіт, де є і шанувальники коміксів, і експерти з візажу, і просторі гримерні, і навіть компанії, що спеціалізуються на виробництві костюмів.

Не зважаючи на натовп, атмосфера тут дружня, а енергія максимально позитивна. І косплеєри залюбки позують для фотосесій. Головний герой цьогорічного фесту – Шазам, герой нового фільму зі всесвіту DC.

Тут представлені основні італійські видавництва: Sergio Bonelli Editore, Panini Comics, Bao Publishing, Astorina, RW Edizioni, Star Comics, Feltrinelli Comics, і тд. Тут відомі італійські художники дають автограф-сесії, підписуючи лімітовані видання. А також на стендах можна побачити безліч молодих художників, котрі приносять нові, свіжі ідеї в процес розвитку італійських коміксів.

Італійська Асоціація медичної фізики проводить виставку під назвою “Супергерої та радіація”.

Інша велика зона присвячена настільним іграм, рольовим іграм та колекційним карткам. Тут ви знайдете гравців із величезним досвідом в найрізноманітніших іграх!

В зоні наукової фантастики можна було навчитись битися на світлових мечах, поки ескадрильї імперських воїнів разом із Дартом Вейдером ходили по території фестивалю під свій відомий саундтрек.

Вистачало також і звичайних атракціонів та розваг для дітей. Адже фестиваль, що робить акцент на поп-культурі та розвагах, лише частково може бути заходом для гіків.

На завершення, я хотів би звернути увагу на величезну зону відеоігор, де проводились змагання, а також маркету, де можна було придбати, здається, все: мініатюри, фігурки, костюми, аксесуари, вінтажні речі, японські вироби, книжки про створення коміксів та комп’ютерної графіки…. Одним словом, безліч усього! Лишень подивіться на фото.

Це був чарівний день. Один із тих, коли після гамору та натовпу людей, так приємно спокійно почитати свіженький комікс у спокої свого ліжечка. Саме те, що треба!

Гарного дня і до нових зустрічей!