Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


Книжковий Арсенал 2019

блог Фаеркло

Ось і закінчився 9 “Книжковий арсенал” – наймасштабніший та найкрутіший фестиваль року. Тисячі видань, автограф-сесії, презентації, лекції, шрифтові перформанси, тренінги та виставки. Ви, певно, добряче розгубилися, мізкуючи, куди хочете піти спершу.

Та якщо ви не зазирнули бодай одним оком в секцію В 3.16 – ви втратили унікальний шанс. Адже саме там розташувався чудовий незвіданий світ видавничої досконалості. Десятки новеньких свіженьких коміксів: українські переклади, авторські оригінальні видання, графічна проза, тверда обкладинка, м’яка обкладинка – цілий вагон і маленький візочок арт-насолоди.

Протягом 5-ти днів ми мали унікальну можливість спілкуватися, знайомитись і “щупати” наших читачів. Та ще більше радості ми відчули, дивлячись на ваші посмішки і чуючи захоплені відгуки. Ми навіть склали топ-коміксів, керуючись вашими вподобаннями:

1. Месники. Останній загін.
2. Дедпул. Кінець терору.
3. Пригоди Драгонеро. 
4. Доктор Стрендж. Прокляття. 
5. Тор. Глава перша.  

Неймовірно радісно нам бачити в цьому списку Пригоди Драгонеро:) І зовсім трошечки поступається Торові популярністю Керол Денверс. Загалом були приємно вражені результатами міжнародної виставки, адже відвідувачі сюди йшли не конкретно за коміксами, але таке зацікавлення українськими перекладами не може не тішити.

Наша банда шалено рада тому, що окрім відданих шанувальників наш стенд залучив і нові обличчя до великої коміксної сім’ї. Редакція Fireclaw переможно піднімає руку вгору ✊, святкуючи ще один рік розвитку і прогресу в улюбленій справі (наш стенд перехрестили всього двічі!). Культура коміксу вже безповоротно просочується в книжкове розмаїття, захоплюючи видавничу справу, і ми горді бути частиною української ніші. Кожного дня ми ставимо собі нові цілі, випробовуємо себе, боремося зі стереотипами – і це все, аби зробити своїх читачів щасливими.

Не сумуйте, якщо не встигли побувати на фестивалі. Може до вас не долетіла поштова сова, ви рятували світ від зла, або ж вас викрали прибульці! Ми чекаємо на вас в наступному році. З ентузіазмом, з посмішками, з ватагою друзів і рідних. У свою чергу, ми урочисто присягаємось, що затіваємо тільки пустощі і багацько нових коміксів!

З тоннами любові і обожнювання, ваші Fireclaw Ukraine ❤️