Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


I WANT IT ALL: чому я одразу не можу купити всі випуски у кіоску?

Greetings!

Нашій редакції часто приходять запитання на зразок “Я хотів купити у кіоску перші три номери журналу, але їх не було. Чому?”,“Як часто виходитимуть нові випуски?”, “Чому випуски такі короткі?”, “Чого на Spider-Man пише Marvel Comics, на “Пригоди Драгонеро” – Firepaw?”, “Чому різні формати?” і в такому ж напрямі.
Не так давно я абсолютно над тим же ламав собі голову.

Перші дні роботи у видавництві в мене було багааато запитань. Згодом все стало поступово роз’яснюватись, але на це знадобився час. Щоб ви не витрачали зайвих хвилин/годин/днів на гуглювання і здогадки, чому все так, а не інакше, у цій статті я спробую коротко розповісти про головні моменти реалізації продукції Fireclaw Ukraine.

Let’s go!

 


НАЗВИ

Почнемо з того, чому стільки назв і що вони означають.

Fireclaw Ukraine – це найменування видавництва. Саме його працівники отримують ліцензії, перекладають, редагують і створюють, якщо це оригінальна продукція. Усі комікси видаються у двох (поки) журналах Marvel Comics і Firepaw, які заснувало видавництво. У першому публікуються історії авторства компанії Marvel, у другому – комікси іншої тематики для аудиторії +12.

Для чого це зроблено? Як не дивно, але для полегшення життя. Це як сайт зі зручною навігацією. Якщо ви фанат супергеройських пригод від американського бренда, то шукайте комікси у серіях журналу Marvel Comics. Якщо ж вас, навпаки, цікавлять історії інших жанрів та європейські комікси, то стежте за оновленнями журналу Firepaw.

 

ВИПУСКИ

Саме тому, що комікси від Fireclaw виходять у журналах, а не окремими виданнями, нові випуски з’являються у кіосках щомісяця. Тож ви можете впевнено і регулярно вікладати гроші, бо гарантуємо – кожного місяця буде що купувати)

І саме тому, що журнали – це періодичні видання, ви не матимете змоги придбати у кіоску одразу всі випуски одного коміксу. Тут застосовується та сама схема, що і з газетами: ви не можете купити номер за минулий тиждень, у продажу – лише найсвіжіші.

 

 

Та якщо ви вже пропустили декілька випусків улюбленої історії, то не поспішайте засмучуватись. Бо на сайті завжди є можливість придбати все, чого душа забажає!

 

ОБСЯГ

Деякі українські видавництва пропонують великі товсті примірники коміксів у твердих палітурках. То чому комікси від Fireclaw Ukraine такі короткі?

Формат, з яким працюють інші видавництва, називається Trade paperback (скорочено TPB) і хардкавери. Це великі збірники і видання колекційного типу, які і коштують відповідно, і мають досить габаритні розміри.

Fireclaw Ukraine хотіли почати з формату перших коміксів, коли ця сфера ще не була настільки розвинутою у світі. Тому наші комікси видаються невеликими примірниками, які комфортно читати не тільки вдома, у ліжку, за спеціально обладнаним столом, а в будь-якому місці.

Також такий формат впливає і на ціну ;)

 

РОЗМІР

Ось ми й дісталися до останнього запитання: чому комікси різного розміру?

І тут є два варіанти відповіді: або дуже коротка, або дуже довга.

Перша звучатиме так: журнал Marvel Comics випускається за стандартами американських коміксів, тобто 17х26 см. Ми хотіли, щоб в українських читачів було максимально наближений до оригіналу варіант відомого бренда. У Firepaw публікується італійський комікс, тому і зроблений подібним до європейських видань. 

 

А довгу відповідь із детальними роз’ясненнями, які взагалі бувають формати, різновиди коміксів і в чому між ними різниця, зможете прочитати незабаром в окремому матеріалі.

До зустрічі!