Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


Передзамовлення на Старого Лоґана відкрито!

Старий Лоґан

Так-так. Вам не почулось! Старий Лоґан вривається на українські простори з власною серією за авторством Джеффа Леміра, Андреа Сорентіно та Марчело Майоло. І не у синглах, а збірником. Oh what a time to be alive! Але про все по черзі, бо питань багато, а відповіді всі вам зараз дамо.

Що?

Старий Лоґан вийде друком у форматі ТПБ. Тобто м’яка обкладинка, оригінальний американський формат (той же, що й у Павуччо) та 96 сторінок коміксу, на яких ви побачите перший том історії помсти та ненависті. У збірку входять оригальні випуски №1-4 Old Man Logan (2016). І це початок самостійної серії про Лоґана, у якій події відбуваються у паралельному минулому на Землі-807128. Він прокидається у реальності, якої не повинно існувати: супергерої живі, Люди-Ікс теж непогано почуваються, кривавих подій минулого наче й не було. І тоді Старий Лоґан вирішує діяти, щоб його майбутнє ніколи не повторилось.

Коли?

Наразі комікс відкритий для передзамовлення на сторінці нашого онлайн-магазину. Якщо ви оформлюєте передзамовлення – отримуйте 30 грн знижки на комікс до 22.09.2018! Замовляйте зараз за 150 гривень (але треба буде почекати) або за 180 гривень після офіційного релізу.

До речі, про почекати. Лоґан вийде друком майже за місяць, і його презентація відбудеться на гучній події для поціновувачів ґік-культури Comic Con Ukraine. Він відбудеться 22-23 вересня у Києві на Арт-заводі Платформа. Гектари розваг, сотні презентацій, круті лекції, косплеєри, гості та багато інших цікавезних речей. Та що вам казати, приходьте і самі все побачите!

Де?

Людину-Павука та Драгонеро ви можете знайти в кіосках щомісяця, але для книжкових видань така схема не працює. Тож, де у вересні ви зможете купити Старого Лоґана?

  1. У нашому інтернет-магазині.
  2. У магазинах коміксів у вашому місті.
  3. Якщо ви у Києві, завжди можете завітати до видавництва – ми любимо гостей :)
  4. Звісно ж, на Comic Con Ukraine! Ті, хто робив передзамовлення, зможуть забрати свої примірнички одразу на фестивалі.

Про книгарні та супермаркети повідомимо пізніше, чекайте на новини!