Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


Відео неймовірного ігроладу Spider-Man від Sony

блог Фаеркло

Скоро власники ігрових консолей PS4 матимуть змогу відчути на собі суперздібності Павуччо!

Є тут хтось, у кого в кімнаті ще не розмістилася топова консоль PlayStation 4? Припускаю, у більшості з вас – ні. Та я не кажу, що це привід сумувати. Просто поки її не буде під рукою (а також поблизу шикарного телевізора, бо інакше просто не буде сенсу), ви не матимете змоги файно провести час із нашим спільним другом Павуччо! Звісно, завдяки коміксам Fireclaw це можна робити щомісяця. Але не тільки почитати, а й пограти, взявши на себе роль Доброзичливого сусіда, зможуть лише власники PS4. Адже восени виходить новий пригодницький екшен Spider-Man від студії Insomniac Games (Spyro, Ratchet & Clank). А минулого тижня на цьогорічній ігровій виставці E3 було показане свіже демо гри, яке реально потішило око й запевнило (якщо взагалі потрібно було запевняти зайвий раз!): на нас чекає ефектна і захоплива забавка.

Дивіться цей суперський семихвилинний ролик тут і зараз, якщо ще не встигли:


 

Динамічний ігролад, видовищні бої, купа небезпечних ворогів – демо явно більш ніж успішно робить свою справу, а саме “продає” гру шанувальникам безпосередньо Marvel і всіх гарних екшенів загалом. І це все ще до її виходу!

Нагадаємо, що гра не пов’язана з жодною наявною історією про Людину-павука. Також ми знаємо, що це не оріджин, адже ми гратимемо за дорослішого та досвідченішого Павуччо. Анонсований на E3 2016, проект знаменує собою початок нової стратегії Marvel, спрямованої на співпрацю з найкращими ігровими компаніями.

Spider-Man з’явиться ексклюзивно на PS4 7 вересня.

Джерело інформації

Усі права на зображення належать Marvel і Sony.