Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


ВІТАЄМО КОМІКСОЛЮБІВ

блог Фаеркло

Ми розпочинаємо новий розділ! Тут публікуватимуться новини видавництва, а також деякі пізнавальні матеріали про комікс-індустрію та поп-культуру загалом.

Fireclaw щиро вболіває за долю коміксів в Україні. Серйозно, інакше вони не взялись би за їх видавання) Комікси – це всесвіт, який складається з реальності, але й із безмежної фантазії теж. Тож у ньому легко загубитись.

Так, зараз ніби вже не повинно поставати питання, де взяти інформацію. “Гугл у поміч” – золоте правило нашого часу. І справді-бо! Але навіть цей закон ХХІ ст. не гарантує успішного завершення пошукової операції. А якщо згадати, що український інформаційний ринок із цієї тематики більше схожий на пустелю, то й поготів. Ну гаразд. Це, звичайно ж, перебільшення) Але проблема таки є. Не завадило б мати трішки більше інформації, погоджуєтесь?

Також з відгуків помітно, що читачі коміксів переважно діляться на дві частини – першокласні знавці й ті, хто лише починає відкривати для себе цю культуру. Часто останні мають безліч запитань, а перші – занадто складні відповіді. І нерідко такі відповіді перетворюються на лекції і повчання. А я певен, що цього і так удосталь. Тому пропоную зробити пізнання комікс-культури нашою спільною подорожжю. Як вам ідея?

У категорії “Новини” публікуватимуться повідомлення про діяльність нашого видавництва, новини зі світу коміксів і роз’яснювальні матеріали. Також ми плануємо робити переклади статей з іноземних ресурсів. 

А тепер найкраще: теми для матеріалів обиратимете ви. Ми хочемо публікувати контент, що буде справді корисним і цікавим для вас. Тому пишіть на пошту fireclaw@fireclaw.com.ua листа з темою “БЛОГ”, і ми розглянемо всі ваші побажання. Також на сторінці у Facebook плануємо влаштовувати опитування, де ви зможете проголосувати за тему, яка найбільше вам подобатиметься.

До зустрічі!