Відправка замовлень за 3-4 дні після оформлення.Безкоштовна доставка від 900 грн.


Нам 5 рочків!

Блог комікси

Урраааа, з днем народження нас!???????? 2 лютого для Fireclaw Ukraine велика дата – видавництву виповнюється 5 років! За ці роки ми багато чого випустили, багато чого навчились, з багатьма неймовірно талановитими та крутими людьми встигли попрацювати! Тому час підбивати глобальні підсумки. Чого ми досягли за ці роки, як взагалі змінився ринок мальописів в Україні, які плани?

Але перед тим, хочемо подякувати вам, нашим улюбленим читачам, нашим друзям, команді, перекладачам, художникам, колегам-видавцям, комікс-магазинам, блогерам, організаторам фестивалів і всім-всім-всім завдяки кому наші мрії перетворюються на реальність! Любимо всіх і кожного ❤️

[smartslider3 slider=”5″]

То ж, почнемо з цифр! За 5 років (з перервами) ми випустили 40 журналів 19 ТПБ і 2 книжки в палітурці. З них 10 італійських фуметті, 6 оригінальних історій і 45 американських коміксів. І сумарно це більш ніж 150 000 примірників! Непогано для невеликого видавництва, га????? Звісно ж, у кожного з нас є свої улюбленці. Тому ТОП 3 улюблених коміксів Фаеркло від учасників команди і на які комікси вони чекають!

Едоардо – директор

Людину-Павука люблю в будь-якому прояві. І саме з нього ми й почали співпрацю з Марвел. Текс – улюблений герой з дитинства, ну і не можна не любити світ Ногалії, коли над ним стільки працювали. А з того, що чекаю – то це Конан та Черепахи.

Марія – заступниця директора

О, про мою любов до Старого Лоґана я можу розповідати дуже довго. Я в захваті від графіки та історії. Ґрут, напевно, наймиліший комікс у світі. Найбільше чекаю на Дракулу, Посіпак та, що очевидно, 4 том Лоґана.

Анастасія –
графічна дизайнерка

Атмосфера класичних триллерів, графіка і сценарій – ідеальна формула. А в Єноті є мужик у леопардових лосінах. Хочу швидше Галка, Дракулу, Чужих та Конана!

Олександр –
менеджер з продажів

Дуже сподобалось Минуле, історія затягує та інтригує, тому чекаю 2 частину. У Месниках класна історія і в цілому хлопці веселі. А взагалі чекаю Людину-Павука/Дедпула.

Катерина –
головна редакторка

Галк то любов, дуже атмосферний та багатошаровий. І дуже гарна Втеча.
Хочу-хочу вже продовження Галка та Месників, а також нову серію Єнота!

Основне для нас, що сталось за останні роки у коміксовому світі – Marvel Comics повернувся в Україну, а далі ліцензовані перегони перейшли на галоп! Та й видавничий ринок зробив потужний ривок. Порівняно з 2015 роком, у 2020 році кількість видавців, ґік-фестивалів, магазинів, і головне, українських коміксів та коміксів українською виросла на 250%. І це прекрасно, бо нашою головною метою завжди було розвивати культуру коміксів в Україні.

Але завжди все – про людей. У нас з’явилось багато друзів серед читачів (і читачів серед друзів), з’явились постійні покупці, контакти яких знаємо вже напам’ять. Познайомились з неймовірно талановитими професіоналами своєї справи і навіть попрацювали разом над проектами! 

[smartslider3 slider=”4″]

І звісно ж, ми пишаємось нашою командою, з якою кожен день в редакції це не лише довгі години за вичиткою, верскою, постійним удосконаленням графіки чи тексту, але й гомеричний сміх, тонни приколів, співів, відео та постів з #життяредакції і велика кількість годин сумісного тімбілдінгу за смаколиками. Але головне, що вважаємо, нас визначає – любов до деталей і того, що робимо. І ми розуміємо, що рухаємось у правильному напрямку, коли отримуємо ваші відгуки. Ми все робимо правильно:

  • Коли кажуть: “До ваших коміксів не любив український переклад.”
  • Коли кажуть: “З ваших видань, я почала читати комікси.”
  • Коли все рідше запитують: “А що це таке – комікси? Там взагалі є текст?”
  • Коли все рідше чуємо думку про “комікси – то для дітей.”
  • Коли дивимось ваші захоплені фото/сторіз в соцмережах. 
  • Коли читаємо, що ваші діти у захваті від своїх нових книжок.
  • Коли читаємо рецензії, дивимось огляди, навіть самі даємо інтерв’ю (вже більш впевнено, до речі????)

А що ж далі? 

Доля покаже, але плани на 2020 та 2021 вже розписані, березневі анонси вже підготовлені, квітневі вже верстаються. Головне, що є куди рости й рухатись далі. У світі таке розмаїття коміксів, які хочеться видати. І вони ще й виходять ледь не щодня! А скільки людей ще не знає про існування мальописів! Взагалі, в мріях видавати не лише всім відомі назви, але й більше світової класики, італійських коміксів, тих самих переможців премій та просто класних історій, поки не відомих широкому загалу.

Тож challenge accepted! Вам всім дякуємо, а ми підемо вхопимо по шматочку тортика і далі працювати над версткою, графікою та редагуванням нашого наступного анонсу!
П.С.: Приймаємо привітання у вигляді ваших вподобайок????